top of page
Search

Breeze ile Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri Başlıyor !!!!

Breeze ile Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimleri Başlıyor !!!!


Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi


Eğitim Tarihleri: 17-18-19 Kasım 2021

Saatler: 13.00- 16.00

Eğitim Ücreti: 300,00 TL KDV Dahildir

Eğitmen: Meltem Yılmaz
Proje niçin gerekli bir uygulama yöntemidir, proje hazırlarken ne tür kritik adımlar atılmalıdır, kaynaklar nasıl oluşturulur ve yönetilir, proje döngüsü ne anlama gelmektedir şeklinde sorularınıza yanıtlar bulmak üzere eğitimlerimize katılmanız sizin açınızdan olduğu kadar bizim açımızdan da verimli ve besleyici bir süreçtir. Eğitimlerimiz devam ederken hayallerimiz projelere dönüşmektedir. Bu kapsamda eğitimimize katılım sağlamak üzere meltem.yilmaz@breezenetworking.com ile www.breezenetworking.com adresinden bilgi ve kayıt için iletişime geçebilirsiniz.


Eğitimlerimiz Covid-19 nedeniyle uzun süredir zoom üzerinden gerçekleşmektedir. Bu eğitimimizde de zoom üzerinden üç gün süresince üçer saatten toplam 9 saatlik bir eğitimi beraber yapmak üzere yola çıktık. Sizleri eğitimlerimize bekliyor, tanışmakta sabırsızlanıyoruz.

Eğitimlerimizin sonucunda katılım belgesi ve hayallerinizin peşinde koşacağınız projelerinizle ayrılacağız sürece sizleri davet etmek istiyoruz.


Eğitim Başlıkları:

Politika - Plan - Strateji - Program - Proje - MantıksalÇerçeve - Analiz - Amaç - Faaliyet Planı-Bütçe - Göstergeler - Performans Kriterleri - Raporlama - Etki Analizi - Fon Kaynakları


Katılımcı sayısı 20 ile sınırlıdır.

Eğitim Dili Türkçe’dir.


32 views0 comments

Comments


bottom of page